MÖBLER / Bord / Skrivbord 10695003
*
nr 1069 5003
Skrivbord
1950-tal, Teak, Med barskåpsdel, 137, djup: 61 cm, höjd: 73 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
4.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:51:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 07:17:30
1
2.400 kr
14/11 17:33:01
2
3.200 kr
14/11 17:45:06
1
2.800 kr
14/11 17:45:06
2
3.000 kr (Budbetjänt)
14/11 17:45:47
1
3.200 kr
14/11 17:45:47
2
3.200 kr (Budbetjänt)
14/11 17:48:02
1
3.400 kr
14/11 18:20:23
2
3.600 kr
14/11 19:34:32
1
4.000 kr
14/11 19:42:01
1
Vinnande bud
14/11 19:46:37
2
4.000 kr
14/11 19:46:37
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barskåpsdel bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37
-
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34
*
Skrivbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5003
Skrivbord
1950-tal, Teak, Med barskåpsdel, 137, djup: 61 cm, höjd: 73 cm
Utrop: | 2.600 kr |
---|---|
Såld: | 4.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 07:17:30 | 1 | 2.400 kr |
14/11 17:33:01 | 2 | 3.200 kr |
14/11 17:45:06 | 1 | 2.800 kr |
14/11 17:45:06 | 2 | 3.000 kr (Budbetjänt) |
14/11 17:45:47 | 1 | 3.200 kr |
14/11 17:45:47 | 2 | 3.200 kr (Budbetjänt) |
14/11 17:48:02 | 1 | 3.400 kr |
14/11 18:20:23 | 2 | 3.600 kr |
14/11 19:34:32 | 1 | 4.000 kr |
14/11 19:42:01 | 1 | Vinnande bud |
14/11 19:46:37 | 2 | 4.000 kr |
14/11 19:46:37 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barskåpsdel bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37 -
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34